Валюта:

з думкою про сад

Украинский  Русский 

Блог / Новини

Голосування

ПРО GRUNTEK

«Сад розцвітає в тіні садівника», — свідчить народна мудрість.

Ми дотримуємося принципу: сад має бути віддзеркаленням його власника, затишною гаванню, яка зустрічала би Вас біля будинку. Саме тому як користувач садової техніки GRUNTEK Ви надаєте нашій продукції додаткової цінності, адже Ви поєднуєте з нею своє дозвілля і турботу, одночасно доглядаючи за природою та дбаючи про її збереження.

Ассортимент садової техніки та інструментів GRUNTEK розроблений спеціалістами німецької компанії S&R Industriewerkzeuge GmbH яка була заснована в 1998 році та розташована у місті Гундельфинген, Німеччина. В даний час компанія динамічно розвивається і здійснює економічну діяльність в більш ніж 12 країнах.  Кваліфіковані фахівці з технічного дизайну, ергономіки і продукт-менеджменту розробляють нові моделі, потім дослідні зразки випробовуються на відповідність рівню споживчих і ринкових якостей. Після остаточного доопрацювання продукт передається в серійне виробництво. Але і після цього наші моделі інструменту постійно покращуються і підлягають систематичній  перевірці відповідно до зростаючих вимог якості і ергономіки.

Незалежно від того, чи Ви є дилером, або одним з наших числених приватних або професійних користувачів, ми пропонуємо Вам не лише інструменти, для догляду за садом, але і можливість поєднати себе з захоплючим світом природи та створити свій власний затишний і доглянутий куточок.

Ознайомитися з асортиментом та рекомендованими цінами на садову техніку GRUNTEK Ви можете в нашому каталозі.